Начало/Листи парламентарни избори 2021

Листи парламентарни избори 2021

Листи на КП "Изправи се! Мутри вън!" за предсрочните парламентарни избори на 11 юли 2021 г.

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 1 МИР - Благоевград:

  1. Мая Божидарова Манолова-Найденова - адвокат, председател на Гражданска платформа "Изправи се.БГ"
  2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
  3. Албина Алексеева Анева-Томова
  4. Валери Бориславов Смиленов - бивш областен управител и общински съветник Благоевград
  5. Вангел Димитров Арабаджиев - стоматолог
  6. Надежда Данаилова Самарджиева
  7. Илиян Ангелов Ушев - бивш шеф на ВиК, общински съветник в Петрич
  8. Кирил Венциславов Атанасов - спортист, областен координатор на "Изправи се.БГ"
  9. Мария Иванова Радойкова
  10. Емил Атанасов Мицев - лекар анестезиолог
  11. Георги Илиев Япов
  12. Мария Георгиева Василева
  13. Васил Петров Астинов
  14. Стефан Кирилов Стойчев
  15. Соня Спасова Маркова
  16. Никола Димитров Шарков - мениджър туризъм
  17. Виолета Николаева Георгиева
  18. Емил Бориславов Дерменджиев - бизнес
  19. Иво Атанасов Стоянов - счетоводител
  20. Малина Антонова Балабанова
  21. Нора Анчева Симеонова - студентка по Право
  22. Траян Господинов Господинов - икономист

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 2 МИР - Бургас:

  1. Живко Табаков – eксперт в туризма
  2. Драгомир Ошавков - адвокат
  3. Николай Стоилов - юрист
  4. Цветелин Георгиев – частен бизнес
  5. Габриела Гоцкова - филолог
  6. Николай Тодоров – финансов мениджър
  7. Красимир Петров - търговец
  8. Юлияна Мръчкова – икономист, инженер-биотехнолог
  9. Теодор Шейков - адвокат
  10. Милка Бодурова - икономист
  11. Николай Гроздев - финансист
  12. Георги Янчев - бизнесмен
  13. Костадин Андонов - търговец
  14. Яна Николова - търговец
  15. Кремена Петрова - икономист
  16. Даниел Иванов - икономист
  17. Боряна Тодорова - хотелиер
  18. Людмил Илиев – ветеринарен лекар
  19. Гергана Георгиева - счетоводител
  20. Николай Стоянов - предприемач
  21. Ярослав Коюмджиев - журналист
  22. Пламен Делев – инженер-лесовъд
  23. Станимир Христов - търговец
  24. Даниела Стоянова – доктор по икономика
  25. Златина Христова - педагог
  26. Кирил Василев - нотариус
  27. Павел Джованов - художник
  28. Георги Манолов - икономист

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 3 МИР - Варна:

  1. Татяна Дончева Тотева - председател на "Движение 21"
  2. Владимир Боянов Върбанов - инженер, зам.-председател на Българска морска камара
  3. Димитър Симеонов Костадинов - актьор
  4. Лъчезар Александров Алексиев- брокер на имоти
  5. Стоян Иванов Иванов - лекар
  6. Миглена Петрова Куртева- предприемач
  7. Юлия Тотева Малешкова- финансов анализатор
  8. Никита Олегович Кацарски - маркетинг мениджър
  9. Николай Иванов Мирчев
  10. Пламен Петров Василев
  11. Мария Тодорова Тодорова
  12. Росен Георгиев Георгиев - предприемач
  13. Николай Стойков Огнев - мениджър, застраховател
  14. Добринка Ангелова Иванова - лаборант
  15. Димитър Красимиров Минчев - търговски представител
  16. Димо Колев Колев - управител
  17. Красимир Николов Костов
  18. Велико Славов Великов - адвокат
  19. Кристин Хари Ованезова
  20. Павел Георгиев Николов
  21. Надя Трифонова Аврамова - търговец
  22. Георги Величков Станчев - ресурсен учител
  23. Мария Йорданова Николова
  24. Мартина Петрова Едрова - педагог
  25. Драгомир Стойков Демиров
  26. Валентин Георгиев Василев
  27. Даниела Иванова Нанчева
  28. Мария Василева Никова
  29. Петър Върбанов Радушев - медик и общественик
  30. Светлозар Стоянов Златев - финансов мениджър

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 4 МИР - Велико Търново:

  1. Арман Агоп  Бабикян
  2. Цветомир Емилов Енев
  3. Виолета Иванова Блажева
  4. Силвия Тодорова Кирилова
  5. Пламен Петков Христов
  6. Адем Юсуф Шабан
  7. Васил Божанов Трифонов
  8. Мирослав Николаев Паничаров
  9. Александър Венциславов Върбанов
  10. Мария Иванова Стоянова
  11. Нина Василева Петрова-Дянкова
  12. Петя Тодорова Иванова
  13. Маргарита Ганева Косева
  14. Антон Георгиев Семерджиев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 5 МИР - Видин:

  1. Стефан Лазаров Стефанов -
  2. Бисер Богомилов Лозанов
  3. Траян Красимиров Радуцов
  4. Владимир Иванов Младенов
  5. Велин Велков Младенов
  6. Евгения Иванова Георгиева
  7. Роза Илкова Кръстева
  8. Мартина Марио Цветкова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 6 МИР - Враца:

  1.  Андрей Христов Вълчев - юрист
  2.  Мариела Стоянова Стоянова - медицинска сестра
  3.  Владимир Иванов Попов - енергетик
  4.  Емил Хрисимиров Дойнов - предприемач
  5.  Ирена Ненкова Митова - собственик на оптика
  6. Йоана Димитрова Кръстева
  7. Ивелина Цветанова Иванова
  8. Габриела Тодорова Тодорова
  9. Петър Иванов Лазаров
  10. Ивайло Йотов Събков

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 7 МИР - Габрово:

  1. Георги Василев Табаков - икономист
  2. Светлин Веселинов Каменов
  3. Иван Николаев Събев - преподавател в Технически университет - Габрово
  4. Георги Ненов Ненов
  5. Надежда Михайлова Стефанова - маркетинг специалист
  6. Стела Ганчева Антонова
  7. Валентин Атанасов Туфекчийски

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 8 МИР - Добрич:

  1. Димитър Андреев Делчев - адвокат, председател на Движение България на гражданите
  2. Михаел Росенов Игнатов
  3. Стоянка Господинова Кескинова - инженер
  4. Ташко Николаев Ташев - предприемач
  5. Мариана Василева Петрова - адвокат
  6. Ради Кръстев Радев  - капитан на кораб
  7. Галин Александров Бахнев
  8. Светослав Лазаров Ташев
  9. Руслан Стефанов Иванов
  10. Димитър Иванов Панайотов
  11. Атанас Галинов Йорданов - IT специалист
  12. Явор Минев Георгиев - оператор електроцентрала

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 9 МИР - Кърджали:

  1. Стоян Петков Георгиев - зам.-директор на училище
  2. Нургюн Рамадан Мехмед предприемач
  3. Десислава Христова Кардашлъкова
  4. Асен Емилов Сираков
  5. Венцислав Георгиев Николов - учител
  6. Начо Янков Ковачев
  7. Николай Иванов Колев
  8. Таня Владкова Чалъкова
  9. Денислав Желев Генчев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 10 МИР - Кюстендил:

  1. Галина Иванова Таваличка-Георгиева - лекар
  2. Вергил Георгиев Кацов - бизнесмен
  3. Мариана Емилова Велинова
  4. Марио Красимиров Грахльов
  5. Любомир Иванов Стойков
  6. Ангел Димитров Ангелов - политолог
  7. Ивайло Пламенов Велинов
  8. Валентин Александров Миладинов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 11 МИР - Ловеч:

  1. Марин Маринов Ичев - адвокат
  2. Ивета Владимирова Пекова
  3. Красимир Михайлов Ангелов
  4. Дарина Кунчева Йорданова - инженер
  5. Цветлина Вескова Митева
  6. Антон Бисеров Антонов
  7. Ралица Цветанова Стайкова
  8. Галин Василев Василев
  9. Мартин Георгиев Цветков
  10. Румен Спасов Иванов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 12 МИР - Монтана:

  1. Мая Владимирова Григорова
  2. Димана Макариева Георгиева
  3. Оля Славеева Георгиева - зам.-директор на училище
  4. Алекси Василев Алексов
  5. Илианна Иванова Илиева
  6. Теменужка Димитрова Цветкова
  7. Мария Георгиева Каменова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 13 МИР - Пазарджик:

  1. Настимир Ананиев Ананиев - предприемач, председател на партия "Волт"
  2. Иван Стойчев Димитров
  3. Златка Петрова Цвеева-Анчева - председател на инициативния комитет за чист въздух в Пещера
  4. Евелена Василева Рабаджийска-Тодорова - ветеринар
  5. Александра Неделчева Ненова
  6. Николай Василев Илиев - управител
  7. Георги Красимиров Кръстев
  8. Петър Илиев Пълев - предприемач
  9. Зорница Арсова Томова
  10. Тихомир Валериев Василев - представител на Инициативен комитет "Зелена Обеля", предприемач
  11. Петър Георгиев Милушев
  12. Димитър Стоянов Дръндев
  13. Симеон Симеонов Величков
  14. Георги Илиев Цонков
  15. Калоян Маринов Трулев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 14 МИР - Перник:

  1. Сузана Теофилова - предприемач
  2.  Адвокат Силвия Иванова - адвокат
  3. Иван Стефанов Боянов
  4. Ралица Вилиянова Игнатова - земеделски производител, сектор животновъдство
  5. Мирела Манолова Кирилова -  мениджър развитие
  6. Александър Юлианов Александров
  7. Калоян Йорданов Малинов - бизнес консултант

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 15 МИР - Плевен:

  1. Юлиян Милчев Ненчев - IT предприемач
  2. Момчил Недялков Спасов - бивш кмет на Белене
  3. Анни Климентова Петкова
  4. Стефан Димитров Петков- - общински съветник; бивш зам.-кмет на Плевен, ресор "Образование"
  5. Илия Николов Николов - председател на клуба по лека атлетика
  6. Ваня Петрова Дичкова
  7. Таня Николова Тонева
  8. Пламен Дилов Дилов общински съветник в Плевен
  9. Цветомира Филадинова Добрева - директор на детска градина
  10. Любка Живкова Бумбарова - учител
  11. Моника Иванова Димитрова
  12. Момчил Бориславов Няголов
  13. Радосвета Василева Маджарова-Вълчева - юрист
  14. Наталия Христова Петрова учител
  15. Любомир Йорданов Катронски
  16. Митко Величков Мотов - бивш зам.-кмет на Долна Митрополия
  17. Явор Георгиев Янков - дистрибутор
  18. арин Георгиев Кинов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 16 МИР - Пловдив град:

  1. Николай Димитров Хаджигенов
  2. Мария Василева Капон
  3. Димитър Илиев Добрев
  4. Георги Иванов Иванов
  5. Юрий Иванов Танев
  6. Константина Емилова Стоянова
  7. Петя Димитрова Терзийска
  8. Ердал Илханов Арифов
  9. Светлозар Георгиев Чичиков
  10. Боряна Йорданова Христева
  11. Мариела Спасова Стоева
  12. Мария Вескова Малчева
  13. Теменужка Николова Кривчева
  14. Лидия Василева Данчева
  15. Виолета Петрова Манолова
  16. Боряна Михайлова Чапарова
  17. Димитър Николов Диманов
  18. Васил Танев Василев
  19. Стоянка Димитрова Костова
  20. Христо Тодоров Кисов
  21. Лиляна Йоцова Стефанова
  22. Славена Йорданова Килиджийска

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 17 МИР - Пловдив област:

  1. Румен Маринов Йончев
  2. Румен Атанасов Атанасов
  3. Лидия Димитрова Гимишева
  4. Цветелина Радева Раленекова
  5. Димитър Илиев Добрев
  6. Никола Иванов Дончев
  7. Теменужка Николова Кривчева
  8. Ерма Димитрова Попова
  9. Вяра Гришина Зафирова
  10. Димитър Емилов Махнев
  11. Илия Стоянов Данчев
  12. Мюнюр Мюмюнов Моралиев
  13. Николай Кръстев Пусалски
  14. Еюп Шериф Садък
  15. Росен Тонов Пеевски
  16. Христо Тодоров Кисов
  17. Лидия Василева Данчева
  18. Здравко Илиев Куманов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 18 МИР - Разград:

  1. Симеон Панов Изворов
  2. Александра Неделчева Ненова
  3. Николай Димитров Димитров
  4. Инна Петрова Тошева
  5. Нели Красимирова Славова
  6. Николай Милчев Златков

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 19 МИР - Русе:

  1. Татяна Дончева - адвокат, председател на Движение 21
  2. Константин Георгиев - областен координатор на "Изправи се.БГ"
  3. Ивайло Димитров Коцев
  4. Първолета Чавдарова Иванова - Радева
  5. Владислава Георгиева Гарвалова
  6. Мирослава Станева Станева
  7. Албена Филипова Енчева
  8. Радостина Христова Андреева
  9. Светослав Данчев Вълчев
  10. Владислав Йорданов Ников
  11. Радослав Станимиров Радоев
  12. Стефан Ружков Шиков
  13. Анатоли Анчев Костадинов
  14. Георги Димитров Тодоров
  15. Ралица Костова Барашка - Николова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 20 МИР - Силистра:

  1. 1. Галина Стефанова Райчева
  2.  Иво Веселинов Велчевски
  3.  Калинка Иванова Георгиева
  4.  Радослав Станимиров Радоев
  5. Димитър Илков Славчев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 21 МИР - Сливен:

  1. Стефан Пасков Стефанов
  2. Ваня Тодорова Продавона-Стефанова
  3. Еленко Любомиров Божков
  4. Пламен Игнатов Братойчев
  5. Илко Петров Тодоров
  6. Даниел Петров Петров
  7. Таня Колева Динева
  8. Кънчо Петров Илиев
  9. Таня Ганева Ганева
  10. Иван Бянков Димов
  11. Петър Веселинов Петров
  12. Петър Мирчев Петров

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 22 МИР - Смолян:

  1. Димитър Илиев Пампоров
  2. Мирослав Събев Фисински
  3. Анелия Димитрова Почеканска
  4. Младен Асенов Чаушев
  5. Людмила Георгиева Кенова
  6. Захари Стефанов Руженов
  7. Румяна Руменова Гавазова
  8. Румен Захариев Манолев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 23 МИР - София:

  1. Мая Манолова
  2. Димитър Делчев
  3. Войслав Тодоров
  4. Виктор Йочев
  5. Александър Денев
  6. Никола Вапцаров
  7. Деница Димитрова
  8. Цветелина Хаджибонева
  9. Васил Манченко
  10. Павлина Ковачева
  11. Цветанка Илиева
  12. Благовест Георгиев
  13. Борис Панкин
  14. Христиана Иванова
  15. Пенка Георгиева-Бабачева
  16. Пролетина Гирова
  17. Борислав Ботев
  18. Емил Тарасов
  19. Емануил Христов
  20. Миглена Ганева
  21. Димитър Славчев
  22. София Христова
  23. Петър Костенски
  24. Сузана Теофилова
  25. Даниела Давидкова
  26. Калоян Малинов
  27. Анастасия Виденова
  28. Ивайло Велинов
  29. Галя Енева
  30. Кристиян Достинов
  31. Минко Савов
  32. Настимир Ананиев

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 24 МИР - София:

  1. Арман Агоп Бабикян
  2. Марчо Митков Апостолов
  3. Пирин Русланов Соколов
  4. Георги Василев Табаков
  5. Денислав Желев Генчев
  6. Никола Николов Вапцаров
  7. Анастас Наумов Гьоков
  8. Иван Димитров Янев
  9. Цветанка Янчева Палазова
  10. Мария Кирчева Ангелова
  11. Даниела Петрова Давидкова
  12. Николай Стайков Хаджийски
  13. Борис Генадиев Панкин
  14. Димитър Александров Димитров
  15. Лиляна Йоцова Стефанова
  16. Анастасия Славова Виденова
  17. Марияна Георгиева Георгиева
  18. Росица Пенчева Йорданова
  19. Симеон Симеонов Величков
  20. Войслав Георгиев Тодоров
  21. Георги Илиев Япов
  22. Минко Ангелов Савов
  23. Светослав Кирилов Велков
  24. Надежда Василевна Петкова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 25 МИР - София:

  1. Николай Димитров Хаджигенов - адвокат
  2. Владислав Владимиров
  3. Тихомир Валериев Василев - предприемач
  4. Иван Руменов Тодоров
  5. Боряна Стефанова Петкова
  6. Мария Недялкова Господинова
  7. Светослав Кирилов Велков
  8. Еделина Георгиева Кънева-Лисичкова
  9. Пламен Маринов Първанов
  10. Емилия Димитрова Михайлова
  11. Андрей Христов Вълчев
  12. Атанас Христов Цирков
  13. Деница Ивайлова Димитрова
  14. Десислава Ангелова Бояджиева
  15. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
  16. Златомир Спасов Николов
  17. Златка Петрова Цвеева – Анчева,
  18. Нора Анчева Симеонова
  19. Емануил Борисов Христов
  20. Кирил Венциславов Атанасов
  21. Димитър Александров Димитров
  22. Искрен Митков Радев
  23. Симеон Николов Величков
  24. Васил Йосифов Бекяров
  25. Петър Николаев Костенски
  26. София Цветанова Христова
  27. Иво Ценов Босев
  28. Анастас Наумов Гьоков

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 26 МИР - София област:

  1. Данаил Валериев Георгиев - експерт външна политика, национална сигурност и отбрана
  2. Станислав Димитров Готев
  3. Райко Василев Масларски
  4. Трифон Стефанов Трифонов
  5. Милчо Иванов Владимиров
  6. Христина Кирилова Христова
  7. Ива Ценова Галева
  8. Лъчезар Георгиев Заркин
  9. Борислав Емилов Ботев
  10. Надежда Минчева Чорбанова
  11. Емил Маринов Лесев
  12. Камелия Бориславова Асова
  13. Светослава Димчева Вълчева
  14. Благовест Георгиев Георгиев
  15. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
  16. Елена Христова Герасимова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 27 МИР - Стара Загора:

  1. Светослав Бончев Колев
  2. Станислав Колев Данев
  3. Славяна Добрева Орачева – Янкова
  4. Явор Райчев Гънчев
  5. Динко Тонев Тонев
  6. Стоян Колев Трифонов
  7. Кристияна Иванова Ботева
  8. Николай Ангелов Николов
  9. Анна Петкова Делчева
  10. Божидар Христов Станчев
  11. Кирил Петков Георгиев
  12. Иван Трифонов Иванов
  13. Христо Иванов Донев
  14. Ваня Добринова Петкова
  15. Станислава Стойкова Стойкова
  16. Димитър Петров Славов
  17. Трифон Мариев Георгиев
  18. Венцислав Цветанов Благоев
  19. Деница Божидарова Божилова
  20. Георги Иванов Иванов
  21. Таня Стефанова Кожухарова
  22. Йордан Бойчев Йорданов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 28 МИР - Търговище:

  1. Светлозар Стоянов Златев
  2. Николай Милчев Златков
  3. Деан Маринов Русев
  4. Борислав Георгиев Маринов
  5. Ивелина Стоянова Димитрова
  6. Симеон Панов Изворов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 29 МИР - Хасково:

  1. Меглена Хари Гунчева
  2. Николай Иванов Колев
  3. Таня Владкова Чалъкова
  4. Живко Георгиев Атанасов
  5. Валентина Тодорова Катранджиева
  6. Тодор Илчев Тодоров
  7. Иван Енев Божев
  8. Юри Александров Минков
  9. Мирослав Росенов Минев
  10. Кристина Драгомирова Григорова
  11. Рамадан Рамис Рамадан
  12. Румен Иванов Петков
  13. Дора Тенчева Иванова
  14. Венета Димчева Канева
  15. Салих Салим Салим
  16. Иван Петков Христов

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 30 МИР - Шумен:

  1. Иван Стоянов Капралов - бивш омбудсман на Шумен
  2. Христофор Крумов Крумов
  3. Веселин Кирилов Тодоров
  4. Нели Иванова Русева
  5. Илиана Кирчева Симеонова
  6. Небат Мехмедов Кадиров
  7. Красимир Веселинов Крумов
  8. Росен Симеонов Станчев
  9. Ердинч Исмаил Томаш
  10. Петина Руменова Минкова
  11. Стоян Митков Вълков
  12. Ася Николова Асенова

Списък на кандидатите 3а народни представители на коалицията "Изправи се! Мутри вън!" за 31 МИР - Ямбол:

  1. Станчо Димитров Ставрев
  2. Петър Стефанов Личев
  3. Мими Иванова Караколева
  4. Таня Георгиева Георгиева-Стоянова
  5. Стоян Петков Петков
  6. Пламен Павлинов Петров
  7. Христо Димитров Иванов
  8. Пламена Стоянова Парапанова